Проверете Цени и Резервација

Кој е на линија

Има 57 гости присутни

Добредојдовте во Александар Вила и Спа во Охрид, Македонија. Овој ексклузивно-луксузен комплекс се наоѓа веднаш на самата периферија на Охрид на само 500 метри оддалеченост од кристално чистите води на Охридското езеро и надвор од градската бучава. Вилата е опкружена со прекрасна ботаничка градина, добро уредена трева и голем базен со голем простор за уживање и релаксирање во мир и приватност. Националниот Парк „Галичица“ од една страна го надгледува дворот на Александар Вила, додека светското познато Охридско езеро и стариот град ѕиркаат во позадина од другата страна. Александар Вила спојува прекрасна архитектура со модерен комфор за најдоброто сместување во Охрид.

Aleksandar Villa & Spa Ohrid

Галерија на Александар Вила

Пријавете за новости

Бидете информирани и примајте ексклузивни новости и промоции!