Проверете Цени и Резервација

Кој е на линија

Има 8 гости присутни

Ќе се чувствувате како дома во еден од апартманите на Александар Вила, кои ви нудат уникатно и современо дизајниран ентериер кој ќе ви го направи вашето бизнис патување, фамилијарен одмор или викенд престој уникатно искуство.

Осеќајте се удобно во апартман со околу 40м2 , брачен кревет и дневниот простор со софа, фотељи, и масичка за кафе. За вашето комплетно уживање сите наши апартмано се опремени со :

 • 32” LCD TV
 • Кабелска телевизија
 • Jacuzzi
 • Безжичен и жичен интернет пристап                  
 • Индивидуално контролирање на греење и ладење
 • Мини бар
 • Фен за коса
 • Перење на алишта по ваше барање
 • Бањарки
 • Директна телефонска линија
 • СОС Аларм
 • Собна послуга
 • ЛапТоп, Фах и Принтер достапни по ваше барање
 • Папучи
Апартмани
Апартмани на Александар Вила