Проверете Цени и Резервација

Кој е на линија

Има 7 гости присутни

The brand new Aleksandar Villa SPA and Wellness Center is a sanctuary for indulgence and relaxation, providing guests the space and time to free the mind, relax the body and delight the spirit. Delight your senses and soothe your soul with innovative body treatments alongside relaxation in saunas or massages. Our Spa welcomes you with a dry-heat sauna, a steam bath room and an indoor salt water pool with equipped with hydro-therapy massages.

СПА ЦЕНТАР

НАШИОТ НОВ МОДЕРЕН И ЛУКСУЗЕН ЦЕНТАР СОДРЖИ:

  • ЗАТВОРЕН БАЗЕН СО СОЛЕНА ВОДА СО ДИЗНИ ЗА ХИДРО МАСАЖА
  • ВНАТРЕШНО ЏАКУЗИ
  • ПАРНА - ТУРСКА БАЊА
  • ФИНСКА САУНА
  • МАСАЖЕН КРЕВЕТ СО ГОЛЕМ ИЗБОР НА МАСАЖИ И ТРЕТМАНИ ЗА ТЕЛО
  • ПРОСТОР ЗА РЕЛАКСАЦИЈА ОКОЛУ БАЗЕНОТ СО ЗАГРЕАНИ ЛЕЖАЛКИ
  • ФИТНЕС СОБА
  • ПРОСТОРИЈА ЗА ОДМАРАЊЕ СО БАР И КАМИН

* Телесни масажи дополнително се наплатуваат.

Познати Козметики од: