Проверете Цени и Резервација

Кој е на линија

Има 6 гости присутни
Хотелски Простори
 • Надворешен Базен
 • Надворешно Џакузи
 • Затворен Базен со солена вода
 • Спа Центар + Масажи
 • Затворено џакузи
 • Финска (Сува) Сауна
 • Сауна на Пареа
 • Лаунџ бар со камин
 • Фитнес сала
 • Ресторан и бар покрај базенот
 • Приватен паркинг за сите гости
 • Нишалки за деца